Opis osiedla

OPIS OSIEDLA

Zaufaj Profesjonalistom

 

Każdy z nas prędzej czy później staje przed wyborem : gdzie i jak chce mieszkać. Potrzeba posiadania własnego lokum jest szczególnie ważna w momencie kiedy w życiu zachodzą istotne zmiany i rodzina się rozrasta, wtedy potrzeba przestrzeni, która pozwoli wygodnie funkcjonować całej rodzinie.

 

Decyzję o własnym lokum poprzedza wybór lokalizacji uwzględniającej potrzeby każdego z członków rodziny. Trzeba pamiętać, że od wyboru czy dzieci będą miały blisko do przedszkola lub szkoły , czy do pracy będzie można dojechać autobusem, czy sklep jest w bliskim sąsiedztwie zależy przecież organizacja każdego dnia.

Osiedle „Słoneczne Ogrody” zaprojektowano jako w pełni zurbanizowane z dostępem do bogatej infrastruktury.
W drodze wewnątrzosiedlowej zaprojektowano instalacje zewnętrzne tj. kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, wodociąg oraz inst. elektryczną i gazową.

 

Osiedle zaprojektowano jako, kameralny zespół 23 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z garażami i wiatami parkingowymi.
Budynki zlokalizowane są wzdłuż przestronnej drogi wewnętrznej z szerokim jednostronnym chodnikiem i zatokami parkingowymi.

 

Oferowane przez nas domy szeregowe są zaprojektowane z uwzględnieniem niebanalnej architektury zewnętrznej oraz wygodnego i funkcjonalnego wnętrza.
Domy zaprojektowane zostały jako domy w tradycyjnej technologii murowanej z ekologicznych silikatów z nowoczesną energooszczędną stolarką.

Zainteresowani mogą wybierać spośród budynków z garażami o pow. 127,9m2 – 138m2 i budynków z wiatami garażowymi o pow. 114m2 do 123m2.
Wielkość działek pod zabudowę mieści się w granicach od 253m2 do 379m2 ( segm. zewnętrzne ).

WIZUALIZACJA OSIEDLA

Galeria

Dane kontaktowe

Tychy, dz. Wilkowyje, ul Wąska

Telefon +48 509 788 484

Formularz kontaktowy    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.